sobota, 21 grudnia 2013

Karnawał Blogowy RPG - antologia druga

Trwa i ma trwać Karnawał Blogowy RPG. Jego inicjator na polskich blogach, Adriano Kuc, organizuje ankiety wybierające najlepsze wpisy dla ostatnich 25 edycji karnawału. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poczytać wszystkich wpisów to polecam serdecznie bo jest szansa poznać różne ciekawe opinie. Gorąco namawiam do udziału w tworzonych ankietach i wyborze najlepszego swoim zdaniem wpisu.Adrian:
"Karnawał blogowy RPG to inicjatywa, którą zapoczątkowałem w 2009 roku na wzór zachodniego Carnivale RPG. Jego idea jest niezwykle prosta - jedna osoba wyznacza temat powiązany z grami fabularnymi, zaś blogerzy wyrażają swoje opinie w postaci wpisów na swoich blogach. Po umownych trzydziestu dniach pałeczka zostaje przekazana kolejnemu blogerowi, który proponuje kolejny temat. Dzięki zaangażowaniu rzeszy osób z okazji innej mojej inicjatywy (Dzień Darmowych Gier Fabularnych) powstał PDF, w którym zebrano najciekawsze wpisy z edycji 1-25. Wielkimi krokami zbliża się edycja pięćdziesiąta, po której chcemy zebrać kolejne dwadzieścia pięć edycji w jednym podręczniku. I opublikować."Zapraszam serdecznie do udziału w ankietach!

3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Radość też po mojej stronie :-)

   Ankietujcie, ankietujcie!

   Usuń
 2. Sprawdziłem wszystkie linki. Część została poprawiona na działające. Niestety niektóre wpisy jak i całe blogi już nie istnieją.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...